×

DPDC sectorului Centru

Adresa:  str. Bulgara, nr. 43

E-mail: dpdc.centru@gmail.com

Numele prenumele Funcţia Telefon
Diana Cojocaru Şef interimar (022)-54-64-74, dina.cojocaru@pmc.md
Reaboi Cătălina Specialist superior în domeniul lucrărilor de secretariat (022)-54-65-15, catalina.reaboi@pmc.md
Angela Brăilean Specialist principal jurist (022)-54-64-74, angela.brailean@pmc.md
Ana Josan Specialist principal în prevenirea separării de familie şi reintegrare (022)-54-65-15, ana.josan@pmc.md
Iulia Roşca Specialist principal în protecţia copilului aflat în situaţie de risc (022)-54-65-15, iulia.rosca@pmc.md
Nadejda Puiu Specialist principal în prevenirea şi separării copilului (022)-54-65-15, nadejda.puiu@pmc.md
Adriana Gherlac Specialist principal în monitorizarea plasamentului (022)-54-65-15, adriana.gherlac@pmc.md
Tatiana Erhan Specialist principal în monitorizarea plasamentului (022)-54-65-15, tatiana.erhan@pmc.md
Angela Griceniuc Specialist principal în îngrijirea alternativă şi adopţie (022)-54-72-27, angela.griceniuc@pmc.md
Anastasia Marcoci Specialist principal psiholog (022)-54-72-27, anastasia.marcoci@pmc.md
Irina Tomiţă Specialist principal psiholog (022)-54-72-27, irina.tomita@pmc.md

Centrele comunitare pentru copii și tineri din sectorul Centru

Instituţia Adresa Remarcă
CCCT,,Florile dalbe” str. Dokuceaev, 4, scara 4 Activează
CCCT ,,Elada” str. Dokuceaev, 4, scara 3 Activează
CCCT ,,Fantastic” Str. Lomonosov, 40/2 Activează
CCCT ,,Sparta” Str. Lomonosov, 40 Nu activează
CCCT ,,Andrieș” Str. Drumul Viilor, 42/3 Activează
CCCT ,,Dacia” Str. Drumul Viilor, 30/1 Activează
CCCT ,,Buburuza” Str. Gh. Asachi, 52 Activează
CCCT ,,Fantastic – Adolescentul” Str. Gh. Asachi, 53/1 Nu activează
CCCT ,,CeCeFel” Str. Gh. Asachi, 49A, scara 2 Activează
CCCT ,,Amicii” Str. Gh. Asachi, 49A, scara 1 Nu activează
CCCT ,,Speranța” Bl. Ștefan cel Mare și Sfânt, 64. Nu activează

Găsește centrul comunitar de care ai nevoie


Alege un alt sector