×

Contacte

Adresa: str. Alexandru Vlahuţă, nr. 3, municipiul Chişinău

E-mail: dgpdc@cmc.md

Lista numerelor de telefoane ale colaboratorilor DGPDC

Numele prenumele

Funcţia

Telefon

Sergiu Oceretnîi

Șef al Direcţiei (022) 22-76-50

sergiu.oceretnii@pmc.md

Ganga Kumar

 

Pedagog organizator (secretara)

 

(022) 24-27-02

ganga.kumar@pmc.md

 

Irina Calestru Șef adjunct interimar (022) 22-12-35

irina.calestru@pmc.md

Direcția reintegrare familială şi adopţie

Olga Zaharia Șef interimar al Direcției (022) 24-27-43

olga.zaharia@pmc.md

Doina Munteanu Șef serviciu asistenţă socială comunitară (022) 22-61-00

doina.munteanu@pmc.md

Bezobrazova Anna Specialist principal pe problemele familiei (022) 22-61-00

anna.bezobrazova@pmc.md

Cuşnir Ana Specialist principal în tutelă/curatelă (022) 24-27-14

ana.cusnir@pmc.md

Asistent social în tutelă/curatelă (022) 24-27-14
Manager Serviciu sprijin familial (022) 24-27-14

ana.buga@pmc.md

Diana Țurcanu Specialist principal psiholog (022) 21-14-08

diana.turcanu@pmc.md

Poplavscaia Irina  Specialist principal în adopție (022) 21-26-48

irina.poplavscaia@pmc.md

Olga Scurtu Asistent social (adopție) (022) 21-26-48

olga.scurtu@pmc.md

Baban Dina Pedagog responsabil de evidența primară, maternitate / CCF (022) 22-71-37

dina.baban@pmc.md

Doncenco Alexandru Pedagog organizator de protecția copilului aflat în conflict cu legea (022) 24-32-55

alexandru.doncenco@pmc.md

Vlad Cristina pedagog organizator Centre de plasament (022) 22-71-37

cristina.vlad@pmc.md

 Direcția  asistență juridică

Marian Silvia Șef Direcție (022) 21-40-48

silvia.marian@pmc.md

Serviciul monitorizare, sinteză şi strategii

Pșeneac Vera Șef secție (022) 24-27-43

vera.pseneac@pmc.md

Valentina Canariov Metodist (022) 22-94-49

valentina.canariov@pmc.md

Silvia Lașcu Specialist în comunicare și relații publice (022) 22-94-49

silvia.lascu@pmc.md

s.p. socio-educ. com (022) 24-15-20

Serviciul resurse umane și cancelaria

Alexandru Pruteanu

Șef Serviciu (022) 22-60-98

alexandru.pruteanu@pmc.md

Melnic Tatiana Specialist resurse umane (022) 22-60-98

tatiana.melnic@pmc.md

Tomiţa Elena Specialist resurse umane (022) 22-60-98

elena.tomita@pmc.md

Rotari Lilia

 

Pedagog responsabil de cancelarie (022) 24-22-12

lilia.rotari@pmc.md

 Direcția evidenţă contabilă şi analiză economică

Şevcenco Ecaterina Șef  Direcție (022) 22-80-04

ecaterina.sevcenco@pmc.md

Ana Merla S. p. economist (022) 22-60-93

ana.merla@pmc.md

Cernei Corina Contabil (022) 22-60-93

corina.cernei@pmc.md

Țăruș Victoria Specialist principal contabil

( materiale)

(022) 22-30-74

victoria.tarus@pmc.md

Gusacova Vera Specialist principal contabil

(materiale)

(022) 22-30-74

vera.gusacova@pmc.md

Donos Maia Specialist principal contabil

( facturi, cont.)

(022) 22-30-74

maia.donos@pmc.md

Nina Postolachi Șef depozit (022) 45-01-71 / (022) 22-30-74
Cucer Angela Casier (022) 22-80-04